エルメスiphoneケースエルメス。ハーメスは1837年に設立され、伝統工芸に忠実で革新的な国際企業です。バッグ、ハーネス、シルク製品、婦人服、紳士服、宝飾品、靴、香水、腕時計、アート家具、ベルト、手袋、 帽子、エナメルジュエリーとアクセサリー、食品の磁器やその他の16の主要製品カテゴリ。 エルメスは伝統的な職人技と優れた原材料を組み合わせています。 1921年にイタリアのフィレンツェに創業したグッチiphoneケースは、世界をリードする高級ブティックブランドの1つです。 その優れた品質と絶妙なイタリアの職人技で有名なコレクションには、皮革製品、靴、香水、宝飾品、腕時計などがあります。 グッチiphoneケース、そうだよ! 世界最高の高級品、エルメスの底、GUCCIセカンド、シャネルが初!
Minuta s encyklopedií

Mapa pokrytí

mapa pokrytí
detail

Pořad Minuta s encyklopedií existuje již od roku 2004.

Znáte Minutu s encyklopedií?

Výsledky ankety

Minuta s encyklopedií

Původní rozhlasový populárně naučný pořad Minuta s encyklopedií, připravovaný společností OPTIMUS s.r.o., resp. redakcí encyklopedie CoJeCo, je od roku 2004 pravidelně vysílán regionálními stanicemi Českého rozhlasu. Autoři pořadů vychází při tvorbě nejen z původních encyklopedických hesel, ale i z dalších informačních zdrojů od zpráv na internetu přes knižní encyklopedie až po odborné články. Texty jsou vždy psány jednoduchou formou tak, aby byly srozumitelné širokému spektru posluchačů rozhlasových stanic. Na konci každého pořadu je prostor pro uvedení sponzorského vzkazu společnosti, která svým finančním vkladem přispěje na výrobu a vysílání Minut s encyklopedií.

Výroba jednotlivých dílů pořadu je od návrhu témat až po předání hotového díla rozhlasovým stanicím zcela věcí OPTIMUS s.r.o. Každý text zpracovaný redaktory encyklopedie CoJeCo prochází jazykovou a stylistickou korekturou, poté je předán herci panu Luboši Ondráčkovi, který jej v nahrávacím studiu přednese. Zvuk je smíchán, jsou přidány sponzorské vzkazy a pořady na CD jsou nakonec dodány rozhlasovým stanicím.

Jedinečnost pořadů Minuta s encyklopedií spočívá především právě ve stručnosti a zábavné formě. Díky své stopáži jsou velice flexibilně zařaditelné kamkoliv do časového rozvrhu vysílání, což je kvitováno programovými řediteli jednotlivých rozhlasových stanic. Stavba pořadu Minuta s encyklopedií zároveň umožňuje dodatečné drobné technické úpravy, jako třeba doplnění podkresovou hudbou. Témata Minut nejsou nijak svazována a nemusí tak například připomínat události vážící se ke konkrétnímu dni. Naproti tomu ale je možné reagovat na aktuální události, takže vznikají různé tématické bloky.