スーパーコピーシャネルバッグ スーパーコピーシャネル財布 Minuta s encyklopedií

Mapa pokrytí

mapa pokrytí
detail

Pořad Minuta s encyklopedií existuje již od roku 2004.

Znáte Minutu s encyklopedií?

Výsledky ankety

Minuta s encyklopedií

Původní rozhlasový populárně naučný pořad Minuta s encyklopedií, připravovaný společností OPTIMUS s.r.o., resp. redakcí encyklopedie CoJeCo, je od roku 2004 pravidelně vysílán regionálními stanicemi Českého rozhlasu. Autoři pořadů vychází při tvorbě nejen z původních encyklopedických hesel, ale i z dalších informačních zdrojů od zpráv na internetu přes knižní encyklopedie až po odborné články. Texty jsou vždy psány jednoduchou formou tak, aby byly srozumitelné širokému spektru posluchačů rozhlasových stanic. Na konci každého pořadu je prostor pro uvedení sponzorského vzkazu společnosti, která svým finančním vkladem přispěje na výrobu a vysílání Minut s encyklopedií.

Výroba jednotlivých dílů pořadu je od návrhu témat až po předání hotového díla rozhlasovým stanicím zcela věcí OPTIMUS s.r.o. Každý text zpracovaný redaktory encyklopedie CoJeCo prochází jazykovou a stylistickou korekturou, poté je předán herci panu Luboši Ondráčkovi, který jej v nahrávacím studiu přednese. Zvuk je smíchán, jsou přidány sponzorské vzkazy a pořady na CD jsou nakonec dodány rozhlasovým stanicím.

Jedinečnost pořadů Minuta s encyklopedií spočívá především právě ve stručnosti a zábavné formě. Díky své stopáži jsou velice flexibilně zařaditelné kamkoliv do časového rozvrhu vysílání, což je kvitováno programovými řediteli jednotlivých rozhlasových stanic. Stavba pořadu Minuta s encyklopedií zároveň umožňuje dodatečné drobné technické úpravy, jako třeba doplnění podkresovou hudbou. Témata Minut nejsou nijak svazována a nemusí tak například připomínat události vážící se ke konkrétnímu dni. Naproti tomu ale je možné reagovat na aktuální události, takže vznikají různé tématické bloky.